Standard.al

10 çunat më të pasur të Tiranës, njihuni me jetën e tyre luksoze

0

Dje ju njohëm me bukuroshet e pasura të Tiranës dhe jetën e tyre luksoze, ndërsa duket se tashmë është koha të njiheni me djemtë më të pasur.

InTV ka publikuar një listë me 10 djem, të cilët shpenzojnë shumë para në jetën e natës, por jo vetëm.

Më poshtë lista e çunave më të pasur të Tiranës dhe jeta luksoze që ata bëjnë:

Erik Fullani: Erik Fullani është djali i ish guvernatorit të bankës së Shqipërisë, Ardian Fullanit. Ai spikat gjithnjë për veshjet e zgjedhura me shumë kujdes, gjithnjë të markave të shtrenjta dhe sigurisht lifestyle-in me makina të bukura dhe pushime të çmendura.
Martin Mane: Martini është djali i Samir Manes, një nga biznesmenët më të fuqishëm në Shqipëri. Familja e tij menaxhon dhe posedon një numër të madh biznesesh dhe aksionesh. Kjo justifikon edhe jetën e bukur që djaloshi 20 vjeçar bën.

 

Dejvi Hoxholli: Një tjetër 20 vjeçar i cili bie në sy për pasionin për makinat e shtrenjta. Dejvi ka studiuar në Londër dhe familja e tij merret me biznes.

 

Vis Bajraktari: I njohur ndryshe si i dashuri prej shumë vitesh i Lori Hoxhës, Visi mbahet si një ndër djemtë më simpatikë të brezit të tij dhe që ndër të tjera bën edhe një jetë mjaft të mirë.
Tedi Ngjela: Tedi gjithashtu është një nga djemtë më In të jetës në Tiranë. Gjithnjë i dukshëm nëpër mbrëmje gala apo festa të rëndësishme.

 

Rejd Sheqi: Rejd Sheqi nuk nguron asnjëherë të postojë foto të jetës së tij dhe ndër të tjera ekspozon edhe bizneset. Ndër to edhe ekzkluziviteti i shampanjës “Armantdebrignac Ace of Spades” dhe “Belaire”.

 

Belind Luli: Një tjetër figurë e e hasur shpesh në Tiranë. Belindi njihet për pasionin për motorrat dhe makinat e shtrenjta. Familja e tij merret me prodhimin e materialeve të ndërtimit.

 

Fatmir Hysenbelliu: Futbollist dhe djali i Irfan Hysenbelliut, pronar i “News 24, Balkan Ëeb, Radio Rash, Panorama, Gazeta Shqiptare, Birra Korça etj”.

 

Ledio Ruçi: Ledio Ruçi, djali i deputetit Gramoz Ruçi punon tek ANTA, agjensia ndërkombëtare e trafikut ajror.

 

Denion Mejdani: Djali i ish presidentit Rexhep Mejdani, i njohur për mbarëvajtjen e disa bareve dhe club-eve në kryeqytet.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.