Ish-i dashuri i Madonna-s zbulon fotot nga dhoma e gjumit me këngëtaren

0

Ish i dashuri i Madonna-s, Dan Gilroy ka realizuar disa video të këngëtares para se ajo të bëhej e famshme, raporton “Page Six”.Gilroy ia ka dorëzuar letrat personale dhe regjistrimet, regjisorit Guy Guido, i cili pritet të realizojë një dokumentar intim të Madonna-s.

Dokumentari i titulluar “Emmy And The Breakfast Club” do të fokusohet në jetën e artistes nga vitet 1979 deri në 1982, kur këngëtarja jetonte në një ndërtesë të braktisur në Corona së bashku me Dan dhe vëllain e tij Ed. Dan dhe Madonna kanë qënë të lidhur për 18 muaj.

Në një nga videot shfaqet dyshja në disa momente intime në krevat, për të cilat Dan është i vendosur t’i publikojë.

 

1471300864_mad41471300843_mad51471300871_mad31471300885_mad21471300896_mad1

Lini nje pergjigje