Standard.al

“Rama ishte dje në Sarandë, takoi Klemend Balilin në një hotel”

0

Ish­kryeministri Berisha shkruan në “Facebook” se kryeministri Rama ka qenë ditën e djeshme në qytetin e Sarandës.

Qytetari dixhital denoncon:

Gjysma e qytetit te Sarandes pa uje sot. Nje dite pas vizites historike te Edvin Shullazit, ku takoi dhe mikun e tij per koke Eskobarin, Klement Balilin, ne hotel Butrini, gjysma e qytetit eshte pa uje! sb

“Flas nga Saranda qyteti gumezhin se dje edvin kristaq rama takoj dhe mikun e tije te ngusht Klement Balilin ne Hotel Butriniti,lajmin e kane perhapur punonjes te Hotelit.Po dje Edvini u mburre se saranda lulezonte ne energji dhe ne uje ndersa sot gjysma e qytetit te sarandes ndodhet pa uje Me respekt ”

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.