Kanabis edhe pranë Liqenit të Bovillës, poseduesit në arrati

0

864 bimë Cannabis Sativa ka asgjësuar Policia e Tiranës.

Loading...

“Mbi bazën e informacioneve të marra në rrugë operative si dhe në vijim të punës për evidentimin dhe asgjësimin e bimëve narkotike, nga shërbimet e policisë të Komisariatit të Policisë nr 4 u bë e mundur gjetja dhe asgjësimi i rreth , 846 bimë të dyshuara si Cannabis Sativa.”

Bimët u konstatuan pranë liqenit të Bovillës.

Policia po punon për identifikimin dhe kapjen e autoreve.

Loading...

Lini nje pergjigje