Standard.al

Ami provokuese (Foto)

0

Ajo është nëna e një djali të vogël. Megjithatë Amarda Toska shfaqet me linja gjithnjë e më perfekte.

Në foton e fundit të postuar në Instagram, bie në sy më shumë fustani i zi dhe linjat e trupit sesa fytyrën. Ktu Ami shfaqet shumë provokuese dhe elegante.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.