Standard.al

Rike Roçi: Ja futbollistët e njohur që më propozuan pas fotove hot në stadium!

0
Shfaqja në stadiumin e Marsejës me një dekolte të ekzagjëruar vuri menjëherë në qendër të ‘Euro 2016’ mediat ndërkombëtare, shqiptaren Rike Roci, e cila u komentua nga mediat si një nga tifozet më seksi.
Se fundi ajo ka qënë në një nga personazhet më të pëlqyera të emisioneve sportive në Itali, ndërsa siç tregon vetë ajo fama i ka shërbyer edhe në punën si modele.
Në një intervistë për Bluetoth ish banorja e Big Brother ka rrëfyer edhe për jetën e saj private, si dhe propozimet që ka marrë nga fotbollistët pas bujes që bëri më paraqitjen e saj në podiumin e e stadiumit të Marsejës.
Futbollisti më seksi sipas Rikës është Pelle, ndërsa ajo tregon se nuk i kanë munguar propozimet nga futbollist italian edhe shqiptar.
Sa i përket jetës private Rike thotë: ‘Jeta ime private është punë shtëpi , familje, shoqëri dhe me të dashurin. Një jetë shumë e thjeshtë”

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.