Standard.al

Nora publikon klipin e ri, si gjithnjë shumë seksi (Video)

0

Nora Istrefi ka publikuar më në fund klipin e saj të ri “Majëm”.

Kënga flet për një histori dashurie e cila ka përfunduar. Por si gjithnjë këngëtarja duket shumë seksi dhe shumë kuruar në çdo detaj të klipit.

“Majëm” pritet të jetë një hit veror.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.