Standard.al

Fustanet elegante të Michelle Obamas gjatë darkave shtetërore (Foto)

0
Ashtu sikurse dukesha e Kembrixhit, edhe zonja e parë e ShBA-vë Michelle Obama, përmendet si njëra ndër femrat për ta pasur zili gardërobën e saj. Mënyra e saj e veshjes konsiderohet shumë e përshtatshme për secilin rast, shkruan mirror.
Nëse Michelle ka vizituar një shkollë, apo ka udhëtuar me aeroplan, ajo paraqet gjithmonë një mishërim  të elegancës dhe ka një shije të hollë sa i përket modës.

Ajo i ka besuar veshjeve të dizajnerëve amerikanë si Ralph Lauren, Narciso Rodriguez dhe Naeem Khan, por asaj i pëlqen të eksperimentojnë  edhe me markat britanike dhe evropiane si Alexander McQueen dhe Roksanda Ilinčić.

 

8_8814 7_4498 6_3104 4_8537 3_5923 2_2299 1_3578

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.