Standard.al

Arrestohet hajduti shqiptar, ishte kthyer në makthin e hoteleve në Kretë

0

Një hajdut shqiptar është arrestuar nga Policia e Kretës, pasi mbi të rëndojnë akuzat e vjedhjes në hotele dhe vila rezidenciale në ishullin grek.

Ai është 18 vjeç por policia nuk e ka bërë publik emrin e tij, raporton “Kathimerini”. Shqiptari akuzohet se ka vjedhur 8 dhoma hotelesh në korrik.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.