Standard.al

21-vjeçarin, u mbyt në lumin Drin një ditë më parë, asnjë gjurmë për gjetjen e tij

0

Që prej ditës së djeshme nuk dihet asgjë për trupin e 21-vjeçarit Rajmond Spahiu, i cili u mbyt në ujërat e lumit Drin.

Ngjarja ndodhi paraditen e së premtes.

Viktima është nga fshati Ujmisht i Kukësit.

Ai kishte shkuar në lumë për t’u larë. Policia dhe polumbarët po ndihmohen nga familjarët e të riut, por deri më tani nuk ka asnjë gjurmë për trupin e tij.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.