Standard.al

Eni Çobani buzë detit me bikini (Foto)

0

Sezoni televiziv dhe seancat e ndërmjetësimit jau kanë lënë tashmë vendin pushimeve.

Avokatja e njohur Eni Çobani, shfaqet ashtu siç nuk e keni parë ndonjë herë në ekran apo në rrjetet sociale. Pushimet dhe vera e nxehtë e kanë gjetur Enin buzë detit dhe me bikini.

“Pak pushim na ben mire te gjitheve dhe mire u takofshim pas ca javesh” shkruan avokatja.

Por ajo s’ka lënë pa ja bërë ‘qokën’ edhe bashkëpuntorit të saj në rrugëtimin televiziv, Ardit Gjebreas.

“Ne kete fund sezoni nje falenderim i vecante dhe i ngrohte i shkon mikut dhe bashkepuntorit te ngushte Z.Ardit Gjebrea ku 4 vjet sebashku iken dhe nuk u ndjene fale tolerances,fleksibilitetit,dashurise se pamate te tij per njerzit dhe drejtesine. Me ke mesuar shume dhe se di nese te kam falur te pakten nje pjese te dashurise dhe respektit tend.Mgjt miku im ti je per mua shkolla e dyte dhe per kete je i pazevendesueshem.Kalofsh pushime te mbara dhe plot qetesi dhe miresi sic jeni ju familjarisht”, uron Eni!

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.