Standard.al

Përplasen dy makina në rrugën Lezhë-Milot, dy të plagosur

0

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në aksin rrugor Lezhë-Milot, ku nga përplasja e dy automjeteve kanë mbetur të plagosur tre shtetas.

Nga informacionet paraprake mësohet se të tre janë dërguar në spitalin e Lezhës, ndërkohë që grupi hetimor po zbardh shkaqet dhe identifikimin e shtetasve të plagosur.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.