FOTOT nudo të bashkëshortes, reagon për herë të parë Trump (FOTO)

0

Sot mund të fotografohet në krah të bashkëshortit të saj duke aspiruar të jetë Zonja e Parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, por para disa vitesh Melania Trump pozoi përpara objektivit për të treguar sensualitetin e saj.  Ishte viti 1995, kur modelja 48 – vjeçarje nga Sllovenia, Melania Knavs pozoi nudo për revistën franceze Max. Me një shikim shumë premtues Melanie fshehu aq sa mundej nga bukuritë e saj trupore.

Loading...

neww

Disa nga fotot që u shkrepën nga fotografi Ale de Basseville janë botuar për herë të parë nga “New York Post” dhe shumë janë ata që pretendojnë se ky është një sulm ndaj rivalit të Hillary Clinton, Donald Trump. Sigurisht ka nga ata që besojnë se format e zbuluar të gruas së Trump vetëm të mira mund të sjellin.

Megjithatë, kur Trump u pyet për fotot në fjalë nxitoi të justifikonte gruan e tij duke thënë se fotografitë janë bërë shumë kohë para se ata të njiheshin. “Melania ishte një modele shumë e suksesshme dhe u fotografua për kopertinat e shumë revistave. Në Europë të tilla foto janë të modës dhe shumë të zakonshme”, deklaroi Tump.

Loading...

Lini nje pergjigje