Standard.al

Ledion Liçou jep fund thashethemeve për “The Voice”

0

Është përfolur në media se shumë nga programet e Top Channel do të mbyllen sezonin e ardhshëm televiziv. Duket se të njëjtat zëra kanë qarkulluar edhe për talent show-n “The Voice of Albania”, por mesa duket kanë qenë vetëm thashetheme.

Moderatori i këtij programi, Ledion Liço ka postuar një mini video në profilin e tij në Instagram, ku konfirmon se ky spektakël do të jetë përsëri sezonin e ardhshëm.

“The Voice” do të paraqesë këtë vit sezonin e tij 6-të dhe për të gjashtin vit radhazi, Liço do të jetë moderatori i tij.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.