Standard.al

Vjola Spiro me një super yll në Mykonos (FOTO)

0

Gjatë pushimeve të saj në Mykonos duket se moderatorja Viola Spiro ka takuar një personazh mjaft të veçantë dhe shumë të njohur.

Viola ka postuar në Instagramin e saj një foto me këngëtaren Nicole Scherzinger, e cila mesa ka zgjedhur edhe këtë ishullin e Mykonos për pushimet e saj. Duket se Nicole ka një “debulesë” për shqiptarët duke kujtuar kohë më parë flirtin me futbollistin Pajtim Kasami po në ishullin e Mykonos.

violaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa_1469728770-5238554

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.