Standard.al

Ekzekutohet në rrugë me 18 plumba (VIDEO)

0

Një person u qëllua 18 herë me armë zjarri ndërsa ndodhej në makinë para një semafori. Momenti i vrasjes është filmuar nga kamerat e sigurisë, ku shihet se autorët afrohen me motorë.

Dy autorët pasi zbresin nga motorë të ndryshëm qëllojë nga të dy anët në drejtim të shoferit. Viktima vdiq në vend nga plagët e rënda në kokë dhe trup pasi 10 nga 18 plumba e kapën atë.

Mediat raportojnë se viktima ka qenë i lidhur me bandat kriminale në të kaluarën. Ngjarja na fjalë ka ndodhur në Kuala Lumpur të Malajzisë.Shooting-Setapak01

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.