Standard.al

Ja sa kushtojnë vetëm një palë këpucë të Morena Tarakut (Foto)

0

Ish-Miss Kosova, e cila po ndërton karrierë edhe si këngëtare, Morana Taraku, njihet për veshje të shtrenjta, por këpucët, sandalet dhe atletet që mbath, kapin shifra shumë të larta.

Giuseppe Zanotti, Stella Mccartney, Louis Vuitton, Addidas, Nike, janë vetëm disa prej markave të njohura në mbarë botën, atletet e të cilëve mbath Morena.

Shumë prej këpucëve të Morenës, kapin shifrën mbi 1.000 euro.

Bukuroshja shihet se posedon trendët më të fundit që nuk heziton t’i ekspozojë në llogarinë e saj personale në Instagram.

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.