Standard.al

Horoskopi për ditën e shtunë, 23-korrik 2016

0
DASHI21. mars – 20. prill

Do kërkoni perfeksionin sot ju te dashuruarit dhe kur kjo qe te mos ju plotësohet do mërziteni pa mase. Ne fakt këto janë mendime te gabuara dhe do e kuptoni me vone qe keni humbur kohen kot duke menduar te tilla gjera. Beqaret do kenë takime, por jo lidhje. Buxhetin do e mbani gjate gjithë kohës nen kontroll dhe nuk ka për t’iu dale asnjë e papritur e pakëndshme.

DEMI21. prill – 21. maj

Do jeni shume xheloze ndaj partnerit tuaj sot dhe kjo mund te krijoje probleme te njëpasnjëshme me te. Ndryshoni sjellje sa pa qene shume vone. Beqaret do marrin disa vendime te rëndësishme dhe do ndihen me te plotësuar. Ne planin financiar do i rregulloni te gjitha problemet qe keni pasur dhe kjo fale ndihmës se te afërmve tuaj.

BINJAKET22. maj – 21. qershor

Dite pozitive ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Nuk do kaloni aspak kriza ne çift, por do flisni edhe për disa tema delikate qe nuk kishit mundur t’i zgjidhnit. Beqaret do jene përzgjedhës dhe te paqëndrueshëm, duke humbur kështu mundësi te jashtëzakonshme. Ne planin financiar do jete dielli ai qe do ndikoje pozitivisht dhe do i përmirësoje gjerat.

GAFORRJA22. qershor – 22. korrik

kombinimi i yjeve është mjaft e favorshëm sot për lumturinë ne çift. Do ndiheni me te vërtetë shume mire dhe gati për t’i çuar gjerat me tej. Beqaret nuk do e ndryshojnë dot statusin e tyre edhe sikur te bëjnë sakrifica te mëdha. Nuk është dita e tyre me fat. Financat nuk do jene ne gjendjen me te mire te mundshme kështu qe kujdes me çdo shpenzim qe do kryeni.

LUANI23. korrik – 22. gusht

Do ndiheni me te lumtur se me pare sot ju te dashuruarit dhe marrëdhënien tuaj ne çift kane për ta pasur zili qe te gjithë. Beqaret do marrin goxha propozime, por nuk duhet ne asnjë mënyrë te nxitohen. Le te njihen me mire me personat qe do ju qëndrojnë pranë para se te hedhin hapa. Gjendja e financave ka për te qene e kënaqshme. Nuk do keni vështirësi ne këtë sektor.

VIRGJERESHA23. gusht – 23. shtator

Do e përmirësoni ndjeshëm jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite dhe ne mbrëmje do jeni me te qete se me pare. Emocionet dhe kënaqësitë do shtohen ne mënyrë te menjëhershme. Beqaret duhet te sqarojnë njëherë me veten atë qe duan te bëjnë e me pas te hedhin hapa. Financat do jene goxha delikate, kështu qe tregohuni te kujdesshëm me shpenzimet qe do kryeni.

PESHORJA24. shtator – 23. tetor

Dite mjaft e bukur dhe e mbushur me emocione do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do ja kaloni me se miri. Beqaret nuk do kenë aspak dëshirë për ta ndryshuar statusin e tyre dhe do i refuzojnë te gjithë llojet e ftesave qe do ju bëhen. Për financat do jene dite e kënaqshme. Do keni energjinë e duhur dhe do luftoni fort për ta përmirësuar gjendjen.

AKREPI24. tetor – 22. nëntor

Nuk duhet kurrsesi te ndërmerrni rreziqe sot ju qe jeni ne një lidhje dhe as ta teproni me xhelozinë. Merreni çdo gjë me qetësi dhe mendoni edhe për te ardhmen. Beqaret do jene te arsyeshëm dhe do dine cilin person te joshin. Ne planin financiar tregohuni sa me te matur qe te mundeni dhe gjendja do mbetet e mire. Shpenzimet e panevojshme lërini për me vone.

SHIGJETARI23. nëntor – 21. dhjetor

Jetën tuaj ne çift ka rrezik ta pushtoje monotonia sot. Nuk do përjetoni asnjë emocion dhe do mërziteni pa mase. Nëse nuk bëni sa me shpejt ndryshime keni për t’u ndare nga ai qe keni ne krah. Beqaret do fillojnë një histori te bukur dashurie e cila ka për t’ua ndryshuar jetën përgjithmonë. Buxheti do jete goxha me i mire se disa dite me pare.

BRICJAPI22. dhjetor – 20. janar

Dite e mbushur me bashkëpunim ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do ndiheni mire ne çdo moment. Beqaret nuk do jene aspak ne humor për te bere ndryshime te statusit dhe do preferojnë ta kalojnë kohen e lire me miqtë. Te ardhurat do fillojnë te përmirësohen dalëngadalë nëse vazhdoni te shpenzoni me maturi si kohet e fundit.

UJORI21. janar – 19. shkurt

Dite harmonike ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Nuk do keni asnjë lloj problemi me partnerin, përkundrazi do ju vini kapat edhe atyre qe keni pasur me herët. Beqaret do enden sa andej këndej, por nuk do arrijnë dot ta bëjnë për vete personin e ëndrrave. Ne planin financiar do ju duhet me tepër maturi se kurrë me pare për ta kaluar pa vështirësi ditën.

PESHQIT20. shkurt – 20. mars

Dite shume e qete do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do ndiheni mire ne çdo moment dhe do ja shprehni ndjenjat njeri-tjetrit ashtu si t’i mendoni. Beqaret do jene realiste dhe nuk do bëjnë gjera te pamenduara. Nuk është dita e tyre me fat sot. Buxheti nuk do jete ashtu si keni ëndërruar dhe shpesh do gjendeni ne vështirësi te mëdha edhe për shpenzimet e nevojshme.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.