Standard.al

Nokaut, Page i thyen kafkën me një goditje me gju kundërshtarit (VIDEO)

0

Përballja mes Michael Page dhe Evangelista Santos, rezultoi fatale për këtë të fundit. Sfida që u zhvillua në Londër, mund të ishte fatale për 38-vjeçarin Evangelista Santos i cili mori nga braziliani një goditje në ballë me gju.

Në momentet e sfidës gjithçka u pa si një nokaut spektakolar. Por pas skanerit të kokës që bëri sportit Evangelista Santos, rezultoi se e kishte kafkën e kokës të thyer.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.