Standard.al

Meta për Bashën: Po bën përpjekje reale për konsensusin mbi Reformën në Drejtësi

0

Ilir Meta deklaron në studion e “Opinion” se kreu i opozitës Lulzim Basha po bën përpjekje reale për konsensusin mbi Reformën në Drejtësi.

Por gazetari Blendi Fevziu i ka kujtuar kohën kur e akuzonte Bashën dhe Ramën se të dy po kërkonin zhdukjen e tij politike.

Pavarësht kësaj, Meta vazhdoi të theksonte se po, Basha po punon për konsensusin duke vijuar me tone vlerësuese për rolin e tij në reformë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.