Standard.al

Digjet një makinë në autostradën Tiranë0Durrës, nuk dihen shkaqet (VIDEO)

0

Një automjet është përfshirë nga flakët në autostradën Tiranë-Durrës. Ngjarja ka ndodhur përballë një qendre tregtare. Sipas policisë së Tiranës makina është tip “Land Rover”, me targa maqedonase dhe në pronësi të shtetasit R. I. Si pasojë e zjarrit nuk ka pasur dëme në njerëz, vetëm dëme materiale. Nga hetimet paraprake dyshohet se shkak i zjarrit është një shkëndijë elektrike. Ndërkohë efektivët e policisë po vijojnë hetimet.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.