Standard.al

TIRANË/ Të shtëna me armë në zonën e Bërrylit, konflikt mes dy grupesh

0

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar rreth orës 23:30 në zonën e Bërrylit në kryeqytet. Burime nga vendngjarja bëjnë me dije se ka pasur të shtëna në ajër si pasojë e një konflikti mes dy grupeve të rinjsh në një lokal të njohur me emrin ‘Sanpaulo’. Nga të shtënat nuk ka pasur persona atë lënduar, ndërsa forca policie nga Komisariati numër 1 dhe 4 si dhe forcat ‘Shqiponja’ kanë mbërritur në vendngajrje. Policia në vendngjarje po kreh zonën, ndërsa ende nuk kanë gjetur gëzhoja. Vijojnë hetimet për identifikimin dhe kapjen e autorëve

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.