Standard.al

Ky model i xhinseve po përhapet me ritme të larta në botën e modës, si ju duket? (FOTO)

0

Xhinset paksa të harruara me dizga sërish janë kthyer në modë, ndërkaq vajzat e famshme i preferojnë shumë.

Këtë sezon vajzat e njohura kanë kthyer stilin e viteve shtatëdhjetë, madje në stilin seksi

Padma Lakshmi është fotografuar duke shëtitur në qytet me vajzën e veshur me xhinse me dizga, të cilat i ka veshur direkt në lëkurë dhe i ka plotësuar me një zinxhir të hollë dhe mokasine japoneze të stolisura në ar.

1

Me të njëjtin kombinezon të dizajneres Stella McCartney është fotografuar edhe manekinia Heidi Klum, e cila ka vendosur edhe për detaje retro – këpucë me taka të trasha, çantë ngjyrë konjaku dhe syze të pilotëve ngjyrë gështenje.

Heidi-Klum-Main

Si po ju duket ky trend joshës?

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.