Standard.al

Donte të tregonte diçka “interesante”, por mbeti pa dhëmbë” (Video)

0

Një person nga Koreja e Jugut, ka mbetur pa dy dhëmbë, pasi është goditur me shtalbin e misrit të vendosur në turjelën elektrike.

Ky njeri i paemëruar, shihet duke e lëshuar pajisjen elektrike dhe duke e afruar te fytyra.

Më pas, ai bërtet dhe fillon të flasë në gjuhën koreane, pasi i thyhen dhëmbët nga misri që rrotullohej me shpejtësi.

 Shikoni në videon e plasuar më poshtë, reagimin e tij pas goditjes.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.