Tuna dhe Cosman “në luftë” me njëri- tjetrin

0

Ish-çifti i njohur, Tuna dhe Cozman dikur dukeshin mëse të dashuruar me njëri-tjetrin. Por vetëm disa javë pasi që u raportua për ndarjen e tyre, ata janë parë në shoqëri me femra e meshkuj të ndryshëm.

Loading...

Ishte Tuna ajo që realizoi poza të “nxehta” me këngëtarin Ylli Limanin, duke shkaktuar në këtë mënyrë xhelozi tek ish i dashuri i saj Cozmani.

Kurse sot nga ana e tij ky i fundit është parë në shoqërinë e një femre e cila duket tejet simpatike dhe tërheqëse në shikim të parë.

Loading...

Lini nje pergjigje