Real Madrid ua ndërron numrat tre futbollistëve

0

Real Madridi ua ka ndërruar numrat tre futbollistëve dhe ua ka konfirmuar dy të tjerëve

Loading...

Skuadra e Real Madridit ka njoftuar se ua ka ndërruar numrin tre futbollistëve, Dani Carvajal, Lucas Vasquez dhe Raphael Varane.

Dani Carvajal ka ndërruar numrin 15 për numrin 2, Raphael Varane ka marrë numrin 5, ndërsa Lucas Vasquez ka lënë numrin 18 për numrin 17.

Ndërsa, përforcimi i ri Alvaro Morata do të marrë numrin 21, ndërsa Fabio Coentrao numrin 15.

Loading...

Lini nje pergjigje