Standard.al

Pa ushqim dhe ujë, qeni i dëshpëruar hidhet nga ballkoni (Video)

0
Ishte lënë në ballkonin e shtëpisë nga i zoti, në mes të vapës, pa ushqim dhe ujë. Për këtë arsye qeni, pasi lëshoi kuisje të vazhdueshme të dëshpëruara, me synim për të tërhequr vëmendjen e fqinjëve, nuk duroi dot më.
Kështu si zgjidhje të vetme, mendoi hedhjen nga ballkoni. Ngjarja që shihni në videon më poshtë ka ndodhu në Spanjë, ku dhe u filmua gjithçka. Fatmirësisht siç raporton ‘20minutos.es’, fqinjët sajuan një tendë duke e pritur qenin të padëmtuar. I zoti i qenit u denoncua për keqtrajtim kafshësh.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.