Standard.al

Berat/ Rrëzohet furgoni, vdes 54-vjeçarja, plagosen disa persona

0

Aksidenti ka ndodhur pranë fshatit Pashalli të Beratit. Mendohet se një grua 54 vjeçare humbi jetën nga rrëzimi i një furgoni dhe disa persona mbetën të plagosur. Të dhënat nga vendngjarja janë ende të pakta.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.