Standard.al

Pasi dështoi me deputetin kosovar, Iva Aliko provokon dikë tjetër

0

Emri i tij vazhdon të mbetet një mister i madh.

Por pavarësisht kësaj, lidhja në mes deputetit nga Kosova dhe vlonjatës Iva Alikos siç duket po vjen duke u zbehur, shkruan “Magazina.al“.

Por, kjo nuk po e pengon Iva Alikon të vazhdojë  të provokojë me fotografi ku vë në pah të pasmet dhe gjoksin e saj bombastik.

E një gjë të tillë ajo e bëri edhe në një fotografi me “Zogun” e Tiranës ku Iva shfaq gjoksin e saj bombastik para fytyrës së tij

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.