Standard.al

Era bashkëpunim me Sian,a do tja dalë dot? Ja si këndojnë të dyja live (VIDEO)

0

Fjala është për Era Istrefin e cila këtë muaj do të udhëtoj drejt Los Angeles për t’i punuar këngët e reja.

Lajmin e ka bërë të ditur menaxheri i saj Faton Shoshi, i cili për Gazetën Express ka treguar se për këngët e Erës do të kujdeset këngëtarja me famë botërore, Sia.

Era është cilësuar si “ylli” i muzikës shqiptare, por  duke marrë parasysh vokalin dhe stilin e Sias nuk përputhet me atë të Erës. Edhe pse skeptikë ne i urojmë Erës shumë suksese në këtë bashkëpunim dhe në bashkëpunimet e tjera.

Video ku të dyja kënngëtaret këndojnë live. Komentojeni vetë…

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.