Standard.al

Basketbollisti i Sigal Prishtina la një mesazh para se të vdiste… (FOTO)

0

Ish-organizatori i Sigal Prishtinës, Demontez Stitt kishte lënë një mesazh në Tëitter para se të gjendej i vdekur në dhomat e zhveshjes.

Vetëm disa orë para se të vdiste ai kishte shkruar në Twitter, “Thank you Lord” (Faleminderit Zot).

Basketbollisti Stitt me Prishtinën kishte fituar Balkan League dhe Superligën e Kosovës. Ai do të mbahet në mend për punën e madhe për tu shpallur kampion në Balkan League dhe Superligën e Kosovës.

13700126-1247003518644063-3736991172987417020-n_1468413568-7250374 (1)

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.