Standard.al

Bleona takohet me burrin që i “grisi” bikinin në rrugë (Foto)

0

Adam Saaks është një nga njerëzit më të njohur nga VIP-at botëror. Ai me një palë gërsherë transformon bikinin e tyre. Saaks ka grisur bikinin e modeles, Heidi Klum, këngëtares Britney Spears, por edhe të këngëtares shqiptare Bleona Qereti. Qereti ka bërë egzibicione të papara në rrugë me Adam Saaks.

Mesa duket ata janë takuar këtë herë rastësisht në Amerikë dhe Bleona duket e lumtur për këtë fakt.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.