Standard.al

Mësuesja bën seks me dy vëllezërit në të njëjtën kohë(Skandal)

0

Një mësuese ka pranuar fajin pasi ishte akuzuar se ka bërë seks me dy nxënës vëllezër rrugës për në shtëpinë e tyre.

Chelsea Lorson i joshi dy adoleshentët për të bërë seks me justifikimin se po i bënte një dhuratë për ditëlindje njërit prej tyre.

25-vjeçarja nga Pensilvania, SHBA, rrezikon deri në 17 vite burg.

Lorson tha se bëri seks me 17-vjeçarin dhe 15-vjeçarin në makinën e saj, rrugës për në shtëpinë e djemve./mapo/

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.