Standard.al

Greqi, kapet me 35 kilogramë kanabis 28 vjecari shqiptar

0

Një shqiptar është arrestuar në Athinë të Greqisë pasi u kap me një sasi lënde narkotike.

Shqiptari u kap me 35 kg kanabis, sasi që ju gjet në banesë në lagjen Nea Ionia.

Policia kishte informacione për aktivitetin kriminal të 28-vjeçarit dhe gjatë kontrollit në banesë iu gjetën e sekuestruan edhe 59 fishekë, 400 Euro dhe një makinë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.