Greqi, kapet me 35 kilogramë kanabis 28 vjecari shqiptar

0

Një shqiptar është arrestuar në Athinë të Greqisë pasi u kap me një sasi lënde narkotike.

Loading...

Shqiptari u kap me 35 kg kanabis, sasi që ju gjet në banesë në lagjen Nea Ionia.

Policia kishte informacione për aktivitetin kriminal të 28-vjeçarit dhe gjatë kontrollit në banesë iu gjetën e sekuestruan edhe 59 fishekë, 400 Euro dhe një makinë.

Loading...

Lini nje pergjigje