Standard.al

Trishtuese/Futbollisti i Real Madrit lë futbollin në moshë të re, probleme me zemrën

0

Futbollisti i Real Madridit, Lucas Silva, do të detyrohet që ta lë futbollin.

Në fakt, ky është sugjerimi që ia kanë bërë futbollistit mjekët e klubit portugez, Sporting.

Pas arritjes së marrëveshjes me klubin e Realit për ta huazuar Silvan, ky i fundit nuk i kaloi testet mjekësore, ku doli të ketë probleme me zemër.

Në këtë mënyrë, ai do të kthehet në Madrid dhe pritet të marrë vendimin më të vështirë në jetë, që t’i thotë lamtumirë futbollit në këtë moshë të re.

lucas-5_1468163440-8326343

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.