Standard.al

Rita Ora “feston” triumfin e Britanisë të Hamilton (FOTO)

0

Rita Ora duket se i është gëzuar triumfit të garuesit Lewis Hamilton në Çmimin e Madh të Britanisë në Formula 1.

Këngëtarja e famshme shijoi disa ditë pushime në bregdetin e Ulqinit nën shoqërinë e pilotit të Formula 1 me të cilin thuhet se është në lidhje.

Ishte britanikja  “The Sun” ajo që publikoi një video dhe disa fotografi që tregonin momentet relaksuese dhe flirtuese të çiftit të shumëpërfolur në një vilë private në Ulqin.

Rita ka postuar në Snapchat një fotografi të tifozëve të Formula 1 në të cilën ka shkruar: “Për këtë po flisja” shoqëruar me disa emotikone në shenjë zemre.

20160710171005159-1

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.