Standard.al

Portugali-Francë, formacionet e mundshme

0

Formacionet e dy skuadrave finaliste në Euro 2016 nuk duket të rezervojnë surpriza.

Franca duket se do ta nisë ndeshjen me formacionin që mundi Gjermaninë, ndërsa për portugezët ka një lajm të mirë: Rikthimi pas dëmtimit i qendërmbrojtësit Pepe.

Portugalia: Patricio, Cedric, Pepe, Fonte, Guerrero, Carvalho, Silva, Joe Mario, Sanches, Nani dhe Ronaldo

Franca: Lloris, Sagna, Koscielny, Umtitti, Evra, Pogba, Matuidi, Sissoko, Payet, Griezmann dhe Giroud

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.