Standard.al

Jonuzaj në listën e “zezë” të Mourinho-s

0

Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho ka filluar operacionin fshesa tek Djatë e Kuq dhe duket se Adnan Januzaj do të jetë pjesë e të larguarve.

“The Special One” pritet t’i largojë tetë futbollistë nga “Old Trafford”, dhe futbollisti Januzajn ndodhet në mesin e tyre.

Përveç tij, në këtë listë bëjnë pjesë edhe Marcos Rojo, Morgan Schneiderlin, Bastian Schëeinsteiger, Daley Blind, Juan Mata etj.

Deri më tani, United është përforcuar me Baillyn, Mkhitaryanin dhe Ibrahimovicin, ndërsa objektivi i radhës është Pogba i Juventus.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.