Standard.al

Gruaja e Icardit zbulon të vërtetën e hidhur për tifozët

0

Gruaja e Mauro Icardit, Wanda Nara, ka bërë me dije se Interi ka vendosur të nxjerrë në shitje sulmuesin argjentinas. Icardi në sezonin e kaluar u bë kapiten i skuadrës zikaltër, por me 16 golat e tij në 33 ndeshje të luajtura në kampionat kanë nxitur interesin e disa prej klubeve më të mëdha evropiane. Gazeta madrilene “AS” ka raportuar se Atletico Madridi ka arritur një marrëveshje me 23-vjeçarin dhe partnerja e “bomberit” ka zbuluar se Interi është gati të dëgjojë ofertat, edhe pse ajo shpreson që të paktën drejtuesit e klubit të kërkojnë një çmim të drejtë.telesport

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.