Standard.al

Fjalët e para të Arlind Ajetit si lojtar i Torinos (VIDEO)

0

Sot (e diel) Torino ka prezantuar Arlind Ajetin, si lojtarin më të ri të tyre.

22-vjeçari ka falënderuar të gjithë për këtë mundësi, duke thënë se nuk ka hezituar aspak të pranon ofertën.

 

“E falënderoj presidentin Cairo, drejtorin sportiv Petrachi dhe të gjithë klubin e Torinos për mundësinë e madhe që më kanë ofruar”.

“Nuk kam hezituar të pranoj këtë ofertë, sepse Toro ka treguar se është një klub qe beson tek të rinjtë dhe për këtë kisha nevojë unë”.

 

“Jam i lumtur të filloj sezonin me bashkëlojtarët e rinj. Një përshëndetje të madhe për të gjithë tifozët e Toros”, ka thënë Ajeti për faqen zyrtare të klubit italian.

Vlen të theksohet se sezonin e kaluar Ajeti ishte pjesë e Frosinones.

https://www.youtube.com/watch?v=IqU_C52nVyM

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.