Alban Skënderaj publikon mrekullinë e radhës “Engjell” (VIDEO)

0

Alban Skenderaj ka publikuar një këngë dhe klip të ri, njofton Klan Kosova.

Loading...

“Engjëll” titullohet projekti më i ri muzikor i këngëtarit, që kësaj radhe

Kjo këngë pason super hitin “Duart lart” që po shijon sukses që prej momentit të parë që është publikuar.

Loading...

Lini nje pergjigje