Standard.al

Griezman i bene francezet te enderrojne, feste fantastike ne kullen Eiffel (video)

0

Franca shenon golin e dyte. Eshte serish Griezman ai qe gjeti rrugen e rrjetes. Nje krosim i Pogbas, nje dalje e pamenduar mire e Neuer dhe Griezman qe ndodhet ne vendin e duhur ne momentin e duhur per te dyfishuar rezultatin…

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.