Standard.al

Gooooool, Franca 2:0

0

Pas nje gabimi ne mbrojtjen gjermane brenda ne zone ka perfituar Grazhman dhe ka shenaur goline dyte per Francen.

Sulmuesi francez shfrytëzoi pasigurinë e Manuel Neuer, i cili nuk mundi ta largoi topin jashtë zonës dhe Griezmann realizon në minutën e 72-të takimit.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.