Portugali-Uells, këto janë formacionet zyrtare

0

Portugalia dhe Uellsi i kanë publikuar formacionet zyrtare, për gjysmëfinalen e “Euro 2016” që zhvillohet sonte nga ora 21:00.

Loading...

Portugalia: Patricio, Cedric, Alves, Fonte, Guerreiro, Mario, Danilo, Sanches, Silva, Nani, Ronaldo

Uellsi: Hennessey; Gunter, Chester, Collins, Williams, Taylor; King, Ledley, Allen; Robson-Kanu, Bale

Loading...

Lini nje pergjigje