Standard.al

Djaloshi publikon “aksidentalisht” foton duke bërë seks me të dashurën (18+)

0

Ky djalosh kërkoi falje dhe tha se kishte publikuar aksidentalisht foton duke bërë seks me të dashurën e tij, por jo të gjithë e kanë besuar.

Ai po përpiqej të tregonte se çfarë kishte gatuar vetë për festën amerikane të pavarësisë, por së bashku me fotot e gatimit përfundoi edhe një foto tjetër me pullë të kuqe.

Djaloshi duket në aksion dhe foto nuk ka ansjë lidhje me gatimin ose festën.

Më skeptikët mendojnë se ai shfrytëzoi rastin për të tërhequr sa më shumë vëmendje.

Më poshtë fotot.

djal djal1

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.