Standard.al

Penalltia e Pele, e dashura: “E dija që do ta humbte idioti”

0

Penalltia e humbur nga Graciano Pele ka irrituar jo vetëm tifozat e Italisë, por edhe vetë të dashurën e tij.

Viki Varga ka qenë prezente në ndeshjen ndaj Gjermanisë, ku edhe ka përfunduar në qendër të medias për shkak të reagimit të saj. Ajo nuk e ka pritur aspak mirë penalltinë e humbur pasi është filmuar teksa flet me një person ngjitur me të dhe i thotë se e parandiente se i dashuri i saj do ta humbte penalltinë.

“E dija që do ta humbte idioti”, ka thënë Viki e mërzitur që Italia humbi shansin e artë të kualifikimit të mëtejshëm në Euro 2016.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.