Standard.al

Një e ftuar seksi si Gigi Hadid!

0

Modelja 21 vjeçare Gigi Hadid ka tërhequr më së shumti vëmendjen në festën e organizuar nga aktorja Taylor Swift, me rastin e Ditës së Pavarësisë së Amerikës në ishujt Rhode.

Hadid ka kaluar momente relaksi në det nën shoqërinë e miqve si Cara Delevighne, Karlie Kloss, Blake Lively e cila është shtatzënë, Rayan Reynlods dhe yllin e “Orange”, Ruby Rose.

E veshur me bikini të zeza, modelja dukej në formë fizike perfekte.

1467662346_gigi81467662249_gigi11467662281_gigi21467662338_gigi7

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.