Ndeshja historike, ja formacionet zyrtare

0

Gjermania dhe Italia do të përballen në çerekfinale të Euro 2016, ndeshje kjo e cila po cilësohet si finale para finales.

Loading...

Dyja skuadrat tashmë kanë publikuar formacionet zyrtare.

Low ka befasua me formacionin startues pasi mbrojtësin Jonas Hector, e ka vendosur në mesfushë. Mario Gotze e Draxler gjenden në stol.

Gjermania: Neuer – Höwedes, Boateng, Hummels – Kimmich, Khedira, Kroos, Hector – Özil – Müller, Gomez

Italy: Buffon; Barzagli, Bonucci, Chiellini; Florenzi, Parolo, Sturaro, Giaccherini, De Sciglio; Eder, Pelle

Loading...

Lini nje pergjigje