Standard.al

Ilda Bejleri, Arian Çanit, sa vonë je ti! Mbete te Xherdani…!

0

Prezantuesja e SuperSport, Ilda Bejleri, është përfolur shpesh për një lidhje me Xherdan Shaqirin, i cili luan me Zvicrën. Ajo është një tifoze e Zvicrës, por… mohon që të ketë një lidhje mes saj dhe futbollistit shqiptar.

Gjatë bashkëpisedimit e Ildën, Çani e ngacmon atë në lidhje me këtë çëshjte, por në debat edhe aktori i humorit, Ermal Mamaqi, i cili është edhe ai mes të ftuarve të shumtë të mbrëmjes.

Në momentin e parë që Çani bën pyetje se çfarë e lidh Ildën em Shqairin, kjo e fundit reagon menjëherë duke iu përgjigjur ”Sa vonë je ti Çani! Ke mbet akoma te Xherdani”.

Ndërsa më pas e mori gjithçka seriozisht dhe e sqaroi në detaje darkën që ka pasur në Milano me Shaqirin, që në atë kohë ishte lojtar i Interit. “Digitalb bëri reportazh për Xherdan Shqarin dhe kaq ishte e gjitha. Hëngrëm darkë të gjithë bashkë dhe e ka paguar Digitalb darkën”, tha imazhi i Digitalb.

Ndërkohë Ermal Mamaqi e ka kaluar me batutë këtë pjesë, kur teksa flisnin në kompleksin në Durrës ku po mbahet kjo puntatë, ka kaluar pranë një flutur. “Erdhi dhe flutura qenka e vërtetë”, tha Mamaqi duke e parë këtë si një shenjë se thashethemet për lidhjen e bukuroshes me futbollistin janë të vërteta.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.