Standard.al

Dalin fotot e terroristëve të sulmit në Stamboll (FOTO)

0

Siç duket edhe nga fotot, njeri prej tyre ishte veshur me rroba dimri, për të fshehur eksplozivin në brez. Po ashtu mendohet edhe për të tjerët. Gjithashtu, një tjetër terrorist është filmuar nga kamerat duke qëlluar me breshëri automatiku. Policia turke po punon për identifikimin e personit në foton e parë, që duket më i qartë. Sulmi i djeshëm terrorist u mori jetën plot 41 personave dhe me qindra të tjerë u plagosën. Dyshohet se ai është kryer nga ISIS-i.

5773d471c03c0e16681d2e86

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.